Alle divisies en
vestigingen op
een rij

 

 

   Voskamp Bouw en Industrie

Almelo
Bornerbroeksestraat 459b, 7609 PK Almelo
Postbus 711, 7600 AS Almelo
T 0546 - 838 485
E bestellingen@voskampgroep.nl
Contactpersoon: De heer P. Timmerman

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 7.15 tot 17.00 uur

Amsterdam
Van der Madeweg 53
1114 AM Amsterdam
T 020 - 6944 888
E bouw.amsterdam@voskampgroep.nl
Contactpersoon: De heer P. Oomens

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 7.00 tot 17.00 uur

Apeldoorn
Laan van Malkenschoten 71
7333 NP Apeldoorn
T 055 - 5395 490
E bouw.apeldoorn@voskampgroep.nl
Contactpersoon: De heer C. Gernaat

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 8.00 toto 17.00 uur

Assen
Winkler Prinsstraat 11
9403 AZ Assen
T 0592 - 245 970
E bestellingenassen@voskampgroep.nl
Contactpersoon: De heer P. Timmerman

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 7.00 tot 17.00 uur

Eindhoven
Kanaaldijk Zuid 3, 5613 LE Eindhoven
Postbus 903, 5600 AX Eindhoven
T 040 - 2909 600
E bouw.eindhoven@voskampgroep.nl
Contactpersoon: De heer S. Reinders

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 7.30 tot 17.00 uur

Enschede
Twekkeler-es 6
7547 SM Enschede
T 053 - 4325 000
E bouw.enschede@voskampgroep.nl
Contactpersoon: De heer A. Martelli

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 7.00 tot 17.00 uur

Roosendaal
Argon 27
4751 XC Oud Gastel (Borchwerf 2 Roosendaal)
T 0165 - 349 888
E bouw.roosendaal@voskampgroep.nl
Contactpersoon: De heer H. van Bergen

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur

Rotterdam
Caïrostraat 131
3047 BB Rotterdam
T 010 - 2088 650
E bouw.rotterdam@voskampgroep.nl
Contactpersoon: De heer M. Aveling

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag 7.00 tot 17.00 uur

Rijssen
Jutestraat 35
7461 TS Rijssen
T 0548 - 542 254
E bestellingenrijssen@voskampgroep.nl

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 7.30 tot 17.00 uur

Utrecht
Australiëlaan 8
3526 AB Utrecht
T 030 - 2806 010
E bouw.utrecht@voskampgroep.nl
Contactpersoon: De heer M. Spithoven

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag 7.30 tot 17.00 uur

  Voskamp Industrietechniek, Compressoren en Europanel

Hengelo
Amarilstraat 13
7554 TV Hengelo
T 074 - 2500 000
E industrie.hengelo@voskampgroep.nl
Contactpersoon: De heer T. Arents

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur

Europanel BV
Amarilstraat 15
7554 TV Hengelo
T 074 - 2433 393

Wierden
Compressor Service Techniek
Bedrijvenstraat 9
7641 AM Wierden (Ov)
T 0546- 578 252
E info@cst-schiphorst.nl
Contactpersoon: De heer H. Schiphorst

 

 

Voskamp Aluminium

Almelo
Bornerbroeksestraat 459d, 7609 PK Almelo
Postbus 713, 7600 AS Almelo
T 0546 - 454 575
F Aluminium 0546 - 454 352
F Overkappingen 0546 - 750 560
E aluminium.overkappingen@voskampgroep.nl
Contactpersoon: De heer B. Lescher

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 7.30 tot 17.00 uur

Voskamp Duurzaam

Almelo
Bornerbroeksestraat 459b, 7609 PK Almelo
Postbus 719, 7600 AS Almelo
T 0546 - 750 512
E duurzaam@voskampgroep.nl
Contactpersoon: De heer J. Alink

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 8.30 - 17.00 uur

 


Voskamp Beveiligingstechniek

Almelo
Bornerbroeksestraat 459d, 7609 PK Almelo
Postbus 200, 7600 AE Almelo
T 0546 - 454 546
E beveiliging.almelo@voskampgroep.nl
Vestigingsleider: Klaas Krottje

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag 8.30 tot 17.00 uur

Eindhoven
Kanaaldijk Zuid 3, 5613 LE Eindhoven
Postbus 903, 5600 AX Eindhoven
T 088 - 4403 320
E beveiliging.eindhoven@voskampgroep.nl
Vestigingsleider: De heer R. Xhofleer

Soest
Oostergracht 11
3763 LX Soest
T 035 - 6024 142
E beveiliging.soest@voskampgroep.nl
Vestigingsleider: Alfons Booltink

Zwolle
Botterweg 14a
8042 PA Zwolle
T 038 - 4261 262
E beveiliging.zwolle@voskampgroep.nl

 


Voskamp Deurtechniek

Almelo
Bornerbroeksestraat 459d, 7609 PK Almelo
Postbus 715, 7600 AS Almelo
T 088 - 1104 000
E deurtechniek@voskampgroep.nl

Openingstijden:
maandag t/m donderdag 8.00 tot 17.00 uur
vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur

 

Soest
Oostergracht 11
3763 LX Soest
T 088 - 1104 000
E deurtechniek@voskampgroep.nl

Zwolle
Botterweg 14a
8042 PA Zwolle
T 088 - 1104 000
E deurtechniek@voskampgroep.nl

 

Voskamp Groep. Samen sterk in maatwerk